Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 9 Ürün
Ücretsiz Kargo
Angelsin Beyaz Şık Pareo
Angelsin Beyaz Şık Pareo
108.90 TL
94.90 TL
Ücretsiz Kargo
Angelsin Dantel Pareo
Angelsin Dantel Pareo
78.90 TL
49.90 TL
Ücretsiz Kargo
Angelsin Şık Beyaz Pareo
Angelsin Şık Beyaz Pareo
108.90 TL
94.90 TL
Ücretsiz Kargo
Angelsin Şık Siyah Pareo
Angelsin Şık Siyah Pareo
108.90 TL
94.90 TL
Ücretsiz Kargo
Angelsin Şık Pareo
Angelsin Şık Pareo
118.90 TL
105.90 TL
Ücretsiz Kargo
Angelsin Şık Beyaz Pareo
Angelsin Şık Beyaz Pareo
108.90 TL
94.90 TL

Plaj Elbisesi ve Pareo Nedir?

Plaj elbiseleri ve pareo kadınlar tarafında mayo ve bikinin üzerine giyilen parçalardır. Genellikle denize girilmeyen zamanlarda, gölgede kullanılan bu ürünler plaj modasına da yön vermektedir. Farkı renklere ve desenlere sahip olan deniz elbiseleri ve pareolar farkı kumaşlardan üretilmekte ve genellikle standart bedenli salaş ürünlerdir. Plaj konseptine uygun olarak şifon uçuş uçuş parçalar en çok tercih edilen kumaş türleridir. Genellikle mayo bikini gibi parçalara uygun olarak seçilmekte ve plaj çantası, sandalet, terlik gibi diğer aksesuarlarla kombinlenmektedir. Plaj elbiseleri özellikle beachlerde sıkça tercih edilmektedir. Hem bikiniyle oturmaktan rahatsız olanlar için hem de plaj modasına uymak için pek çok konsepte sahip plaj elbiseleri vardır. Etnik desenli plaj elbiseleri son dönemde oldukça revaçta olmakla beraber genellikle yazma kumaşından üretilmekte ve sıcak havada tiril tiril bir rahatlık sağlamaktadır.

Hangi Kumaşlardan Pareo ve Plaj Elbisesi Üretilmektedir

Pareolar da yazma kumaşından, şifon kumaşlardan ve dantel detaylı kumaşlardan üretilmektedir. Panço, elbise, etek ve sadece üst forumunda farklı pareo çeşitleri mevcuttur.  Tüm bunların yanı sıra hem pareo hem plaj elbisesi olarakta kullanılan ve sihirli ürün olarak adlandırılan ve bu amaca hizmet eden ürünlerde mevcuttur. Plaj elbiseleri askılı, boyundan bağlamalı, straplez, kısa kollu ve daha pek çok formda olabilmekte ve her yaş guruba hitap eden desenlerde üretilmektedir. Tatil yaptığınız bölgeye göre farklı desen ve kumaşlara sahip plaj elbiseleri ve pareo bulabilirsiniz. Özellikle etnik ürünlerin tercih edildiği ege bölgesinde şile bezi kumaşından üretilmiş etek ve kolları detaylı işlenmiş modeller en çok tercih edilen modellerdir.

Plaj Elbisesi ve Pareo Satın Alınırken Hangi Kumaşlar Tercih Edilmelidir

Bütçeye uygunluk ve hafiflik açısından şifon ve yazma bezinden üretilen plaj elbiseleri ve pareolar her tercihe uygun olarak, mini, midi ve uzun boylarda üretilmektedir. Makinede yıkamadan hoşlanmayan soğuk suda kolayca yıkanabilen plaj elbisesi ve pareolar standart bedeni sayesine tüm kalıplara uyum sağlamaktadır. Mayo ve bikininin rengine göre seçilen plaj elbisesi ve pareoların fiyatı kullanılan malzemeye ve kıyafette yapılan işçiliğe göre değişmektedir. Bu ürünleri tercih ederken naylon oranı yüksek olanları değil, pamuk oranı yüksek olanları seçerek sağlığınızı tehdit etmesinin önüne geçebilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?