Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 34 Ürün

Mayokini Nedir?

Bikini ve mayo ailesine mensup ve 2010’lu yıllarda plaj giyim dünyasına giren mayokini bikini ve mayo arasında bir üründür. Bikini giymek istemeyen fakat mayoyu da sıkıcı bulanlar için iyi bir alternatif olan mayokini kilo problemi olmayan kadınlar tarafından giyilmesi gereken bir ütündür çünkü göbek yağları mayokini ile hoş durmayacaktır. Arkadan tek parça önden ise bikininin altını ve üstünü birleştiren halkayla mayokini görünümü veren tasarım mayo gibi rahat bikini gibi çekici görünmektedir. Doğru renk ve model doğru bir vücutla birleştiğinde oldukça iddialı olan mayokiniler deniz giyiminde en çok rağbet gören modeller arasındadır.

Tankini Nedir?

Tankini ise genellikle üzeri ince kalın askılı body formunda olan altı ise şortlu ve normal çamaşır şeklinde olan deniz kıyafetleridir. Tankini göbekli bayanlar tarafından kamufule edici olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. İki paça halinde olan tankini esnek olması sebebiyle bikini giyemeyenler için iyi bir alternatiftir. Göğüsleri toparlayıcı etkisi olan tankininin şortlu formda olanları bacakları ince göstermeye yarımcı olmaktadır. Tankini alırken de göğüs kupu büyük olan hanımlar minimal desenli ve koyu renkli tankinileri tercih etmelidir. Tankini seçiminde genellikle üst desenli altı düz modeller seçilmelidir.

Tankini ve Mayokini Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tankini gibi mayokini seçerken de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Göbek bölgesinde çok fazla yağ olmaması bu kriterlerden biridir. Bunun dışında desen seçimine de önem verilmelidir. İri desenler vücudu kilolu göstereceğinden minimal desenler ve tek renk ürünler tercih edilmelidir. Mayokininin ortasında kullanılan aksesuarlarda metal plastik ve farklı şekillerde olabilmektedir. Bu aksesuarların mayokinin genel havasıyla uyumlu olması da dikkat edilmesi gereken bir başka önemli noktadır. Mayokini ve tankini bikininin açıklığından rahatsız olanların en çok tercih ettiği modellerdir. Vücuttaki fazlalıkları kamufle etmede oldukça başarılı olan bu modellerle plajda ve denizde rahat edeceksiniz. Mayokiniler tankiniye göre iddialı parçalardır ve kullanan hanımların vücut hatlarını ortaya çıkartacağı için fit bir bedene sahip olunmalıdır. Diğer deniz ürünleri gibi bu ürünleri de seçerken kumaşların fazla su tutmamasına özen gösterilmelidir. Makinede yıkamaya uygun olmayan deniz ürünleri soğuk suda elde yıkanmalı ve ıslak kalmadan kuruması için hemen asılmalıdır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?