Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 14 Ürün
Ücretsiz Kargo
Merry See Saten Sütyen Şort Takım
Ücretsiz Kargo
Merry See Sütyen Külot Takım
Merry See Sütyen Külot Takım
98.90 TL
59.90 TL

Kadınlar Uyum Sever

İç giyimde de olsa kadınlar uyumlu olmayı sever. Sütyen ve kilot bile olsa uyum yakalamak isterler. Uyum içten başlar. Bu nedenle sütyen kilot takımları kadınlar arasında çok tercih edilir. Bu takımlarda önemli olan hangi kıyafet ile kullanılacağıdır. Birden fazla sütyen kilot takımı bu nedenle satın alınır. Kadınlar farklı tarzları ve renkleri sever. İhtiyaca göre günlük de değiştirilir.

Ülkemizde yeni evleneceklere hazırlanan nişan bohçalarında bile sütyen kilot takımı vazgeçilmez bir parçadır. Geline bir takım almak adettendir. Genelde bir günlük kullanıma uygun model bir de daha dantelli olan modellerden birer takım bu bohçaya koyulur. Genelde bir beyaz bir siyah takım tercih edilir. Kaliteli olması ve uzun yıllar kullanılması önemlidir. Bunun için çeyiz mağazalarında birçok çeşit bulunmaktadır. 

Sütyen Kilot Takımı Çeşitleri

Ülkemizde satılan birçok markaya ait sütyen kilot takımları vardır. Önemli olan tüketicinin tercihleridir. Bazı kadınlar düz modelleri severken bazı kadınlar dantelli ve daha feminen olan takımları tercih eder. Fantazi dünyasının kapılarını açmak isterler. Marka ve model seçeneklerine göre seçim yapabilirsiniz. Fiyatı yüksek olan ünlü markaların ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz.

Sütyen Kilot Takımı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sütyen kilot takımı alırken öncelikle bedeninize göre seçim yapmalısız. Eğer bedeninizi bilmiyorsanız bir görevliden yardım almalısınız ya da internetten bulabileceğiniz standart ölçüm tabloları ile kendi bedeninizi ölçerek kendiniz belirleyebilirsiniz. Kilot ölçüsü almak sütyenden daha kolaydır. S, m, l, xl gibi bedenler arasından hep kullandığınız bedeni tercih etmelisiniz. Genelde takımlar tek beden halinde satılır. Bu beden sadece sütyenin bedenidir. Bu nedenle ürünün kalıbı da çok önemlidir. Alışverişinizi mağazadan yapıyorsanız mutlaka deneyin. Eğer alışverişinizi internetten yapıyorsanız alırken yorumları okumayı buna göre karar vermeyi unutmayın. Özellikle kullanılan ürünlerde değişim yapılmaz. Alt giyimde de hijyen açısından değişim yapılmamaktadır. %100 pamuklu modellerin kullanımı daha rahat olacaktır. Uzun yıllar kullanmak istediğiniz bir sütyen kilot takımı satın alacaksanız kaliteli markaları tercih etmelisiniz. Bunlar diğer ürünlere göre daha pahalı olabilir. Ancak kalite biraz paraya kıymaya değer.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?