Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 42 Ürün

Jartiyer Takımları

İkili ilişkilerde kadınlar partnerlerini yatak odasında şaşırtmak ve partnerlerine kendilerini daha seksi göstermek için çeşitli fantezi giyim ürünlerini kullanırlar. Yatak odasına renk katmak için kadınların en çok tercih ettiği jartiyer takımları gücün ve seksiliğin temsilcisi konumundadır.

Jartiyer Nedir

Jartiyer, Fransızcadan dilimize geçmiştir. Diz altı ya da giyilen çorapları tutan elastik şeritler ve bantlara verilen isimdir. Jartiyer takımları genel olarak beli ve bacağı saran sıkıca saran ürünlerdir. Çorap ise tutucu vazifesi görür. İstenirse çorap için askılar kullanılabilir. Kullanılan bu askılar kadınlar ve erkekler tarafından daha seksi bulunur. Jartiyer çorapları diz altı ya da diz üstü olabilir. Diz altı olan çoraplarda askı kullanılmaz. Estetik bir görüntü oluşturmaz. Diz üstü çoraplar ister askıyla ister askısız kullanılabilir.

Gelinlik takımlarıyla beraber satılmasından dolayı jartiyer takımları iç çamaşırı olarak bilinmektedir. Jartiyer; bele, basene ve bacağa sıkıca oturan kumaşlardan oluşan fantezi giyimdir. Jartiyerlerin kendine has çekiciliği ve seksi göstermesinden dolayı çok tercih edilir. Sağlık açısından bir sorun olup olmadığı merak edilir. Kullanılan yarım çorap ve takımın tamamlayıcısı olan parçaları hava geçiren kumaştan olduğu için herhangi bir sağlık sorununa yol açmaz.

Jartiyer Nasıl Kullanılır

Jartiyer takımları kullanılmaya alışıldığı zaman oldukça zahmetsiz bir şekilde kullanılır. İlk kullanacak kişiler için zahmetli gelebilen jartiyer takımı genelde dört parçadan oluşur. Jartiyer takımınızı giymek için öncelikle kemerinizi giyim. Kemerinizi giydikten sonra genelde jartiyer kemelerinde ayarlamak için kanca ya da kopçalar bulunur. Onların yardımıyla jartiyer kemerinizi kendinize göre sıkmayacak şekilde ayarların. Ardından çoraplarınızı giyin. Çorapları giydikten sonra stripe adı verilen parçaları jartiyer kemerine ve çoraplarınıza takınız. Genelde iki önce iki arkada olan stripeleri kullanırken çorabınızı çektirmeyin. Bu parça zaten çorabınızın sabit durması sağlar. En son aşamada külot giyilir.

Jartiyer giyimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kilodur. Kilolu kadınlar jartiyer takımları seçerken biraz daha geniş ve balenli çeşitleri tercih etmelidir. Bu modeller kadınları daha seksi göstererek vücutlarına yakışacaktır. Zayıf olan kadınlar ise her model jartiyeri kullanabilir. Kadının yatak odasında partnerine daha seksi görünmesi sağlayan jartiyerler yatak odasına renk katmaktadır.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?