Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 17 Ürün

Jartiyer Modelleri

Jartiyer görüntüsüyle kadınların kendilerini daha seksi hissetmeleri sağlayan iç çamaşırlarıdır. Kutulu olarak satılan jartiyer takımları kadınlar tarafından partnerlerine daha seksi görünmek için çok tercih edilmektedir. Görüntüsü itibariyle iç çamaşırına benzeyen jartiyer modelleri, genital bölgesi sarmayan çoraplar kullanılması ve nefes alan kumaşlardan oluşmasından dolayı kullanımı son derece sağlıklıdır.

Jartiyer

20. yüz yıldan itibaren kullanılmaya başlayan jartiyerlerin birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda günlük kullanıma uygun olan jartiyer modelleri şimdilerde fantezi giyimin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Kadınlar tarafından genellikle özel günlerde tercih edilmekle birlikte partnerleriyle hoş vakit geçirmek içinde tercih edilmeye başlanmıştır.

Jartiyer en genel anlamıyla çorapların bel ve basen bölgesine tutturmak için kullanılan aksesuarlardır. Kadınların kullanımına özel olan jartiyer modelleri farklılık göstermektedir. Önceden gelin takımları için üretilen jartiyerler beyaz renkteydi. Günümüzde artık farklı renk ve modellerde üretilmeye başlanmıştır.

Jartiyer modelleri genel olarak kutulu olarak iki parçadan oluşur. Diz altı ya da diz üstü çorapların kullanıldığı jartiyer modelleri genital bölgeyi açıkta bıraktığı için hem günlük kullanıma hem de özel günlerde kullanıma uygundur. Jartiyer çoraplarını tutan lastikli bağlama oldukça seksi bir görüntü oluşturmaktadır.

Jartiyer Modelleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilir

Fantezi ürünleri arasında vazgeçilmez olan jartiyer modelleri günümüzde çok sık tercih edilmektedir. Partnerine daha seksi görünerek kadınların özgüvenini arttıran bu parçaları seçerken dikkat etmek gerekmektedir.

Jartiyer modelleri bakılırken mutlaka kendi vücut tipinize uygun olan modelleri seçmelisiniz. Beli biraz daha geniş ve kilolu kadınların geniş modelleri jartiyerleri tercih etmesi gerekmektedir. Özellikle balenli olanları bu vücut tipindeki kadınlar için uygundur. Balenli olan jartiyer modelleri belin kıvrılmasını önlemektedir. Bununla beraber geniş modelli balensiz olan jartiyer modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller beli kalın olan ve biraz kilolu modellerde daha seksi bir görüntü oluşturarak rahat etmelerini sağlayacaktır.

Daha küçük olan jartiyerler ise zayıf ve beli ince kadınlar için uygundur. Bu vücut tipindeki kadınlar jartiyer modelleri seçerken zorlanmayacaktır. Her model jartiyer takımı uygun olacaktır. Her vücut tipine uygun olan jartiyer modelleri ile kendinize olan güveninizi arttırarak partnerlerinize daha seksi görünebilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?