Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün

İlk Tercih Büstiyer

Kadınlar, ilk sütyen kullanımından önce büstiyer kullanırlar. Hem rahat hem de bu ilk alışma sürecinde genç kızlar için kullanım kolaylığı sağlar. Bu dönemde düz ve dantelsiz modeller tercih edilir. Genelde ten rengi,beyaz ve siyah gibi renkler tercih edilir. 

Kendinizi Güzel Hissedin

Klasik sütyenlerden farklı bir iç giyim ürünü olarak hayatımıza giren büstiyer, birçok çeşidi ile sektörde kendini göstermeye başladı. İç giyimine özen gösteren kadınların tercihi olan büstiyerin dantelleri ve düz modelleri bulunuyor. Siz de transparan bluzların içine giyerek farklı bir tarz yakalayabilir kendinizi daha da güzel hissedebilirsiniz. Ceketlerin içine giyilen şık büstiyerler kırmızı halıda bile boy göstermeye başladı.   Moda sayfalarını karıştırmayı unutmayın. Güzel bir büstiyer ile kombinlenmiş bir çok kıyafet görebilirsiniz. Deri büstiyerler ile daha da sert bir tarz yaratabilirsiniz.

Spor Yaparken Büstiyer Tercih Edin

Son zamanlarda birçok markanın çıkardığı koleksiyon ürünleri arasında spor giyim ürünlerini görüyoruz. Bu spor giyim ürünleri yeni neslin spor konusunda daha bilinçli olması nedeniyle yaygınlaştı ve pazar payını arttırdı. Spor yapmalarıyla tanınan birçok ünlünün adına koleksiyonlar çıkarıldı. Ünlülerin de tanıtımıyla daha da yaygınlaşan sporda büstiyer kullanımını arttırdı. Spor yaparken kullanılabilecek terletmeyen özelliğe sahip büstiyerler üretildi. Kumaşlarının esnek olması sayesinde spor sırasında yapılacak hareketleri kısıtlamıyor ve verimli bir antrenman olmasına yardımcı oluyor.   Düz askılı, çapraz askılı, ip askılı birçok modelden istediğiniz tercih edebilirsiniz. Yapacağınız antrenmana göre seçim yapmanız uygun olacaktır. 

 

Büstiyeri Bedeni Nasıl Olmalıdır?

Büstiyer seçerken kullandığınız sütyen bedenine uygun seçim yapmalısınız. Düz ve spor büstiyerlerde genelde s-m-l-xl gibi bedenler bulunur. Bunlar daha esnek ürünler olduğu için bu şekilde boyutlandırılır. Dantelli ve deri gibi büstiyerler ise 75-80-85-90 gibi bedenler ile satılır. Esneme payı daha az olduğundan iyi seçim yapmak gerekir. 

 

Büstiyer Nereden Alınır?

Büstiyer çeşidine göre satılan yerler değişmektedir. Genelde küçük mağazalardan düz ve spor modellere ulaşabilirsiniz. Fakat daha şık kullanıma uygun olan ya da fantezi kıyafet olarak kullanılacak ürünleri internetten sipariş edebilirsiniz. Milyonlarca çeşide ulaşabilir. Beğenmezseniz ya da beden sorunu yaşarsanız iade edebilirsiniz.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?