Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 16 Ürün

Vücut Çorabı

Fantezi giyim her geçen gün farklı modeller ve renkler fark yaratamaya devam etmektedir. Çiftlerin cinsel hayatlarına renk katan fantezi giyim ürünleri çiftler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Kimi zaman kadınlar partnerlerine daha seksi görünmek için tercih ederken kimi zamanda erkekler sürpriz yapmak için partnerlerine hediye olarak alırlar. Bu ürünler monotonlaşan cinsel hayatları renklendirerek çiftlerin ilişkilerinde daha tutkulu olmalarını sağlamaktadır. Çiftler tarafından tercih edilen birçok farklı modelin bulunan fantezi ürünlerinden biri olan vücut çorabı, vücudun bütün hatlarını ortaya çıkartması ve farklı modelleri bulunmasıyla en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Vücut Çorabı Nedir

Vücut çorabı, fantezi giyim ürünleri arasında yer alan dikişsiz makine örmesi şeklinde üretilen transparan giyim ürünüdür. Fantezi amaçlı kullanılan vücut çorabı erkekler tarafından oldukça seksi bulunmaktadır. Erkekler tarafından beğenilen bu ürün kadınların en çok tercih ettiği fantezi giyim ürünleri arasındadır. Kadınlar yatakta partnerlerini mutlu etmek ve daha seksi görünmek için tercih ettikleri bu ürünlerin birbirinden farklı birçok modelleri de bulunmaktadır.

Her renkte üretilen vücut çoraplarında en çok siyah olanları tercih edilmektedir. Siyah dışında; kırmızı, beyaz, mor, pembe gibi birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Vücudu tamamen saran bu modeller de genital bölge açıkta kalmaktadır. Bazı modellerde kalçalar ve göğüslerde açıkta kalmaktadır. Tamamen transparan olan vücut çorabı farklı kumaş türleriyle de birleştirilmektedir. Deri detaylı, tamamen file, jartiyer görünümlü ya da dantel detaylı olmak üzere birbirinden farklı bir çok modeli bulunmaktadır.

Vücut Çorabı Nasıl Seçilmeli

Fantezi giyimde çok tercih edilen modeller arasında olan vücut çorabı seçerken boy, kilo ve vücut tipinize uygun olan modelleri seçmelisiniz. Tamamen vücudu sarmasıyla beraber oldukça esnek olan bu ürün her bedene uygun olarak üretilmektedir. Vücudu sarmasından dolayı fazla kiloları saklayan vücut çorabı doğru bedende alınmalı. Küçük beden alınan ürünler tam esnekliği sağlamadığı gibi hoş bir görüntü de oluşturmayacaktır. Vücudun belli bölgelerini açıkta bırakan modellerde ise vücut tipinize en uygun olanı seçerek partnerinize daha seksi görünebilirsiniz. Böylelikle cinsel hayatınıza renk katarak heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?